Blog o Pływaniu na Desce SUP

Interesuje Cię temat pływania na desce SUP, lub masz już deskę i chciałbyć zaczerpnać ciekawych inforamcji? Dobrze trafiłeś, publikujemy regularnie artykuły o płwyaniu na deskach SUP.

Najnowsze Artykuły na Naszym Blogu

Jak rozpocząć pływanie na desce z wiosłem SUP?

Jak rozpocząć pływanie na desce z wiosłem SUP?

Po lekturze poprzedniego wpisu masz już pojęcie jak wybrać deskę SUP. Jednak sama deska nie wystarczy by rozpocząć pływać. Co jeszcze jest potrzebne i jak się przygotować na pierwszą przygodę na desce? Wiosło, kamizelka, pompka… Niełatwo jest skompletować ekwipunek...

czytaj dalej
Jak dobrać deskę sup?

Jak dobrać deskę sup?

Zaczynając przygodę z paddleboardingiem, musimy wpierw zmierzyć się z wyzwaniem, jakim jest wybór odpowiedniej deski. Szeroka oferta, z jaką zetkniemy się w internecie może przyprawić o zawrót głowy. Na szczęście dokonanie odpowiedniego wyboru nie jest wcale takie...

czytaj dalej

Dlaczego warto odwiedzać nasz blog o Deskach SUP?

Sport to zdrowie. Nie ma chyba nikogo kto by się z tym stwierdzeniem nie zgodził. Nie powinniśmy się do niego zmuszać, a uprawiać z przyjemnością. Każdemu odpowiada co innego, jednak ciężko znaleźć osobę, która nie doceniałaby kontaktu z wodą. Na naszym blogu przybliżymy uroki, jakie oferuje pływanie na desce SUP.

Deska SUP to wciąż stosunkowo nowa rzecz na polskich wodach. Mimo to, nie sposób odmówić jej wszechstronności i świetnego przystosowania do naszych warunków. Idealnie sprawdzi się zarówno na spokojnym stawie, jak i wzburzonym morzu. Miłośnicy mocnych wrażeń zabierają je nawet na spływy górskimi rzekami.

Deska do pływania z wiosłem rozrywką dla każdego

Mogłoby się wydawać, że pływanie na desce wymaga specjalnych umiejętności, czy kondycji fizycznej. W końcu nie każdy może surfować, czy uprawiać windsurfing. Nic bardziej mylnego! Deska SUP jest całkiem prosta w obsłudze. Podstawy z łatwością opanujesz sam, już po kilku próbach na spokojnej wodzie.

Pływanie po górskiej rzece, czy morskich falach wymaga nieco więcej doświadczenia, nie zmienia to jednak faktu, że zacząć przygodę na desce nie jest trudno. Poradzisz sobie niezależnie od swojej kondycji i doświadczenia. Chociaż z pewnością nabierzesz sprawności w trakcie ćwiczeń na desce.

W najbliższym czasie zgłębimy na naszym blogu wszelkie tajemnice, jakie przed początkującym skrywa deska do pływania na stojąco. Dzięki temu bez problemu zaczniesz przygodę z supboardingiem. Spragnionych wiedzy zachęcamy do śledzenia przyszłych wpisów.